Kiili Tervisekool Dr. Meelika Lutter "Vaktsineerimine" 17.03.2016 kell 18.00

Dr. Meelika Lutter "Vaktsineerimine" 17 märts 18.00 Kiili Gümnaasiumis

Järjekordses tervisekooliloengus räägimegi põhjalikumalt vaktsineerimisest. 
Mis see vaktsineerimine oma olemuselt üldse on?
Milliste haiguste eest saame end ja oma lähedasi kaitsta? 
Milliste haiguste vastu vaktsineeritakse lapsi? 
Milliste haiguste vastu võiksid ja peaksid vaktsineerima end täiskasvanud? 
Millised vaktsiinid oleksid väga vajalikud krooniliste haigustega inimestele? 

Tänapäeval reisitakse palju. Paraku ei oota meid troopikas ainult mõnusalt kõrvetav päike ja kosutav ookeanivesi, vaid seal võivad tervitada meid ka väge täis „batsillid“ ehk erinevad bakterid ja viirused. Mis haigused võivad meid ohustada soojamaa reisile minnes ja kas saame end kaitsta nende vastu? Reisiõhinas unustatakse sageli see ohupool ja tihti tullakse vaid mõni päev enne reisi perearstikeskusest uurima, kas vaktsineerida ka oleks vaja. Kuid siis on juba veidi hilja, aga siiski mitte mõttetu!
Neile ja mitmetele teistele vaktsineerimist puudutavatele küsimustele üritamegi tulevasel loengul vastust leida. Oodatud olete kõik alates gümnasistidest kuni pensionieani välja! Kohtumiseni 17.märtsil kell 18 Kiili Gümnaasiumi auditooriumis. 

Lektoriks on dr. Meelika Lutter.
Lektori taust: Olen lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2001.a, seejärel läbisin internatuuri Tallinna haiglates 2001-2002. Peremeditsiini residentuuri lõpetasin 2010.a. Seejärel tekkis võimalus Kiilis perearstipraksis rajada ja perearstina siin tööle asuda. Praegu olen lapsehoolduspuhkusel.
Tervisekooli loengud/mõttevahetused toimuvad 1 kord kuus (iga kuu kolmanda täisnädala neljapäeval) Kiili Gümnaasiumi auditooriumis algusega kell 18.00. Kiili tervisekooli avaloeng toimus 21.01.2016.

Tähtis on eelregistreerimine igaks tervisekooli loenguks meiliaadressil

Omaosalustasu on 3 EUR, mida saab tasuda kohapeal. 

"Projekti rahastab rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.“

Kommentaarid

  1. Kui teil on kogu teie kehas Herpes, näiteks palavik, hsv või katusepõlv, siis sa tead, mis see on, et jääda valu ja ebamugavustunde juurde, mida herpes pakub. Ma ei pea teile ütlema, kui fantastiline oleks leida midagi, mis toimib nii hästi, et te ei pea enam kartma stressi või puhangu pärast, Dr Itua taimne ravim ravib minu herpese kahe nädala jooksul pärast seda, kui see on tõeline ja loomulik taimset ravimit ei ole kõrvaltoime, põhjus, miks ma kirjutan, on see, et ma lubasin dr Ituale, et jagan tema taimset tööd maailmale, et näha, et Herpes ei ole enam suur asi. ... HIV, Hsv 1/2, B-hepatiit, diabeet, mehed / naine viljatus, loterii õigekirja, Copd, vöötohatis, fibroid, fibromüalgia, maks / neeruflamootia, epilepsia, astma. Siin tema kontakt ... drituaherbalcenter@gmail.com/Whatsapp Telefon + 2348149277976. Ma maksin tema taimsete ravimite eest ja saatsin selle kullerteenuse kaudu, mille ma selle kiirelt ja kasutan.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist